birgün

19° AÇIK

Gültekin Uysal, Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Uysal, "Yaptığı paylaşımlar sonrası Kılıçdaroğlu'nun Davutoğlu'nu aradığı" şeklindeki bir soruya, "Toplumumuzun ve milletimizin yüklediği sorumluluk ve beklenti her şeyin önünde. Hepimiz de bunların bilincindeyiz. Bundan ötesi lafügüzaftır" yanıtını verdi. Uysal ayrıca Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü.

SİYASET 18.04.2022 12:44
Gültekin Uysal, Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu'nu ziyaret etti
Abone Ol google-news

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

CHP Genel Merkezi'nde basına kapalı gerçekleşen ziyaret, yaklaşık 1 saat sürdü.

Uysal, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "24 Nisan Pazar günü altılı masa etrafında inşallah bir araya geleceğiz. Usul olduğu üzere sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu'ndan başlayarak genel başkanları ziyaret edeceğiz" dedi.

Bugün saat 15.00'te Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret edeceğini belirten Uysal, "Yarın inşallah sayın babacan'ı, çarşamba günü de sayın Akşener ve sayın Davutoğlu'nu ziyaret edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Uysal, şöyle devam etti: "Elbette hem toplantı öncesi bir gündem değerlendirmesi yapalım, hem de yaşadığımız süreci değerlendirelim. Bu vesileyle sayın Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettim, kendilerine teşekkür etmek isterim. Bir özel açıklama yapmayacağım. Bir iftar sofrasında tatlı yiyerek tatlı konuşacağımız bir toplantı olacak diye umut ediyorum."

"Yaptığı paylaşımlar sonrası Kılıçdaroğlu'nun Davutoğlu'nu aradığı" şeklindeki soruya Uysal, şu yanıtı verdi:

"İfade ettiğim gibi özel bir değerlendirme yapmayacağım. Sadece şunu ifade edebilirim; bizim mesuliyetimiz altılı masaya, toplumumuzun ve milletimizin yüklediği sorumluluk ve beklenti her şeyin önünde. Hepimiz de bunların bilincindeyiz. Bundan ötesi lafügüzaftır."

UYSAL, KARAMOLLAOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

demokrat-parti-genel-baskani-uysal-kilicdaroglu-nu-ziyaret-etti-1005107-1.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü.

Saadet Partisi'nden yapılan açıklamaya göre; Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Genel Başkan Yardımcısı Bülent Şahinalp'i, genel merkezdeki makamında kabul etti.

1 saat süren ve basına kapalı gerçekleşen görüşmenin ardından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol