birgün

11° AÇIK

YAŞAM 21.11.2018 13:33

Gümüşlükspor'dan çocuklar için dayanışma konseri

Gümüşlükspor'dan çocuklar için dayanışma konseri

Gümüşlükspor, Gümüşlük’teki köy çocuklarına sunduğu ücretsiz spor eğitimine bütçe oluşturmak amacıyla 27 Kasım Salı günü Roxy Club İstanbul’da özel bir konser düzenliyor.

“Profesyonel davranış ve amatör ruh ile ücretsiz spor eğitimi için geldik!” diyen Gümüşlükspor’un bu anlamlı etkinliğine katılacak oyuncu, şarkıcı ve gruplar ise şöyle:

Birce Akalay, Birsen Tezer, Deniz Çakır, Evren Uysal, Güvenç Dağüstün, Jehan Barbur, Levent Can, Luxus, Mehmet Erdem, Melis Danişmend, Mustafa Kemal Öztürk, Niyazi Koyuncu, Nükhet Duru, Özge Fışkın, Redd ve Sattas.

Sürpriz isimlerin de katılacağı organizasyonun biletleri, hafta içi her gün saat 10.00 - 18.00 arası Roxy Club İstanbul ofisinden veya etkinlik günü konser girişinde alınabilecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol