birgün

4° KAPALI

YAŞAM 21.11.2018 13:33

Gümüşlükspor'dan çocuklar için dayanışma konseri

Gümüşlükspor'dan çocuklar için dayanışma konseri

Gümüşlükspor, Gümüşlük’teki köy çocuklarına sunduğu ücretsiz spor eğitimine bütçe oluşturmak amacıyla 27 Kasım Salı günü Roxy Club İstanbul’da özel bir konser düzenliyor.

“Profesyonel davranış ve amatör ruh ile ücretsiz spor eğitimi için geldik!” diyen Gümüşlükspor’un bu anlamlı etkinliğine katılacak oyuncu, şarkıcı ve gruplar ise şöyle:

Birce Akalay, Birsen Tezer, Deniz Çakır, Evren Uysal, Güvenç Dağüstün, Jehan Barbur, Levent Can, Luxus, Mehmet Erdem, Melis Danişmend, Mustafa Kemal Öztürk, Niyazi Koyuncu, Nükhet Duru, Özge Fışkın, Redd ve Sattas.

Sürpriz isimlerin de katılacağı organizasyonun biletleri, hafta içi her gün saat 10.00 - 18.00 arası Roxy Club İstanbul ofisinden veya etkinlik günü konser girişinde alınabilecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız