birgün

23° AZ BULUTLU

GÜNEY 05.06.2021 13:47

Güneşlenen yurttaşın üzerine cankurtaran kulübesi devrildi

Antalya'da Erenkuş Plajı'nda güneşlenen 67 yaşındaki Seyfi Sivri, rüzgar nedeniyle devrilen cankurtaran kulübesinin altında kaldı. Hastaneye kaldırılan Sivri'nin hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

Güneşlenen yurttaşın üzerine cankurtaran kulübesi devrildi

Antalya'da, plajda güneşlenen 67 yaşındaki Seyfi Sivri'nin üzerine, rüzgar nedeniyle cankurtaran kulübesi devrildi. Yaralanan Sivri, hastaneye kaldırıldı.

Olay, öğle saatlerinde, Muratpaşa ilçesinde falezler üzerine kurulan Erenkuş Plajı'nda meydana geldi. Güneşlenen Seyfi Sivri'nin üzerine, rüzgarda devrilen ahşap cankurtaran kulübesi düştü.

Yaralanan Sivri, cankurtaranlar tarafından kulübenin altından çıkarıldı.

Deniz polisince bota alınan Sivri, Kaleiçi Yat Limanı'na götürüldü.

Burada bekleyen sağlık ekipleri tarafından ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Sivri'nin hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol