birgün

25° AÇIK

Güngören'de şüpheli ölüm: 5. kattan düştüğü iddia edilen kadın hayatını kaybetti

Güngören'de, 5. kattaki evinin penceresinden düştüğü iddia edilen 55 yaşındaki Saadet Polat, hayatını kaybetti. Mahalle sakinleri Saadet Polat'ın, evli olduğu Hüseyin Polat ile gün boyu tartıştığını, oğlunun da "Babam attı, tutuklayın, kaçmasın" diye bağırdığını öne sürdü. İddialar üzerine Hüseyin Polat gözaltına alındı.

KADIN 31.05.2022 13:47
Güngören'de şüpheli ölüm: 5. kattan düştüğü iddia edilen kadın hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

İstanbul'un Güngören ilçesinde, 5. kattaki evinin penceresinden düştüğü iddia edilan Saadet Polat'ın oğlunun, "Babam attı, tutuklayın, kaçmasın" diye bağırdığı öne sürüldü.

Dün akşam saat 23.00 sıralarında meydana gelen olaya göre, Saadet Polat'ın, evinin penceresinden apartman boşluğuna düştüğü ileri sürüldü. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan Saadet Polat hayatını kaybetti.

Mahalle sakinleri, Polat'ın evli olduğu Hüseyin Polat ile gün boyu tartıştığını, gece saatlerine kadar kavga ettiklerini ileri sürdü. Hüseyin Polat gözaltına alınarak, sorguya alındı.

Hüseyin Polat'ın emniyette verdiği ifadesinde Saadet Polat ile tartıştıklarını, daha sonra pencereden atladığını iddia etti.

Bir mahalle sakini ise, "Oğlu dün akşam 'Babam attı, tutuklayın, kaçmasın' demiş. Bütün gün kavga ettiklerini komşuları duymuş. Düştü diyorlar, eşi attı diyorlar. Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Kadına olan şiddete artık dur denilmesi gerekiyor" dedi.

(DHA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol