birgün

29° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 23.02.2017 14:00

Güvenliğin ölçüsü kaçtı: Neredeyse tüm Manisa Erdoğan için kapatıldı

Erdoğan’ın gidişi öncesi Valilik; Manisa’da şehrin en can alıcı yerinde olan 32 kritik noktayı güvenlik nedeniyle trafikten men etti, şehir felç oldu

Güvenliğin ölçüsü kaçtı: Neredeyse tüm Manisa Erdoğan için kapatıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’da gidişi nedeniyle neredeyse şehrin tamamında güvenlik nedeniyle abluka uygulanıyor. Şehrin tüm merkezlerine araçla giriş çıkış yasağı konurken, yine önemli ve işlek noktalarda otomobillere park etme yasağı getirildi. Söz konusu uygulamanın 24 saat boyunca zorunlu olması nedeniyle şehirde sıkıntı yaşanacak.

Manisa’da öğrenciler, seyahat edecek olanlar ile acil olarak tedavi görmesi gerekenlerin şehirler arsı ulaşım merkezlerine, okullara ve hastanelere nasıl gideceği merak konusu. İlin en can alıcı yerindeki 32 kritik noktanın güvenlik nedeniyle kapalı olması endişe yaratıyor. Çünkü Devlet Hastanesi kavşağı, Çocuk hastanesine çıkan kavşak, Doğum evi kavşağı, Vilayet önü ve çevresi ile Gar Kavşağı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi nedeniyle 24 saat kapalı.


Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız