birgün

12° AZ BULUTLU

MEDYA 16.01.2020 12:07

Habertürk canlı yayınında Demet Akalın tartışması

Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında gazeteci İsmail Saymaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na randevu vermeyip şarkıcı Demet Akalın'la görüşmesine tepki gösterdi

Habertürk canlı yayınında Demet Akalın tartışması

Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan randevu alamamasına tepki gösteren İsmail Saymaz, "Demet Akalın'ın randevu alması tuhaf görünmüyor mu size?" diye sordu. Saymaz'a cevap veren Prof. Dr. Mehmet Şahin, "Demet Akalın önemli bir sanatçı ve kitlesi var" dedi.

Gazeteci İsmail Saymaz, İmamoğlu'na randevu verilmemesi ile ilgili programın konuklarından Prof. Dr. Mehmet Şahin ile yaşadığı tartışmada, "Demet Akalın'ın bile rahat rahat randevu aldığı Cumhurbaşkanı'na beş kez vurup randevu almadı. Adil olmanızı istiyorum. 16 milyon bir şehrin randevu alamayışı, buna karşı Demet Akalın'ın randevu alması tuhaf görünmüyor mu size?" sorusunu yöneltti.

Şahin ise Saymaz'a verdiği cevapta, "Demet Akalın da bu ülkenin önemli bir kesim tarafından takip edilen önemli bir sanatçısıdır" ifadesini kullandı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız