birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Habertürk canlı yayınında Demet Akalın tartışması

Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında gazeteci İsmail Saymaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na randevu vermeyip şarkıcı Demet Akalın'la görüşmesine tepki gösterdi

MEDYA 16.01.2020 12:07
Habertürk canlı yayınında Demet Akalın tartışması
Abone Ol google-news

Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan randevu alamamasına tepki gösteren İsmail Saymaz, "Demet Akalın'ın randevu alması tuhaf görünmüyor mu size?" diye sordu. Saymaz'a cevap veren Prof. Dr. Mehmet Şahin, "Demet Akalın önemli bir sanatçı ve kitlesi var" dedi.

Gazeteci İsmail Saymaz, İmamoğlu'na randevu verilmemesi ile ilgili programın konuklarından Prof. Dr. Mehmet Şahin ile yaşadığı tartışmada, "Demet Akalın'ın bile rahat rahat randevu aldığı Cumhurbaşkanı'na beş kez vurup randevu almadı. Adil olmanızı istiyorum. 16 milyon bir şehrin randevu alamayışı, buna karşı Demet Akalın'ın randevu alması tuhaf görünmüyor mu size?" sorusunu yöneltti.

Şahin ise Saymaz'a verdiği cevapta, "Demet Akalın da bu ülkenin önemli bir kesim tarafından takip edilen önemli bir sanatçısıdır" ifadesini kullandı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun