Geçtiğimiz günlerde "Karne hediyesi et" şeklinde kamuoyuna servis edilen görüntülerin ham hali ortaya çıktı. Görüntülerde muhabir Fatmanur Boylu'nun küçük çocuğa "Annem karne hediyesi et aldı der misin" dediği görüldü.

Habertürk, "karne hediyesi et" haberinin ham görüntüsünü paylaştı: 'Annem karne hediyesi bana et aldı' der misin?

'Hediye et' haberi nedeniyle işine son verilen muhabir Fatmanur Boylu'nun açıklamalarının ardından, Habertürk TV söz konusu haberin ham görüntülerini paylaştı.

Habertürk TV Haber Koordinatörü Zülfikar Ali Aydın, "karne hediyesi et" haberi nedeniyle çıkarılan muhabir Fatmanur Boylu'nun açıklamasının ardından haberin ham görüntülerini paylaştı.

Zülfikar Ali Aydın, Twitter paylaşımında "Doğru ve dürüst haber, çalıştığımız kurumun hakkı ve mesleğimizi korumak için... Vicdanımızın sesi ile ham ve gerçek görüntüler... Bakalım ne anlatıyor?" ifadelerine yer verdi.

Aydın'ın paylaştığı görüntülerde Boylu'nun "Mikrofonu uzatayım hatıra kalsın. Karne hediyesi herhalde bugün bir et yemeği" sorusuna çocuğun annesi "Evet aynen" yanıtını veriyor.

Daha sonra Boylu, "O zaman Ayaz'a da sorayım. Ayazcığım bana şey der misin, 'Annem karne hediyesi bana et aldı" diyerek mikrofonu çocuğa uzatıyor. Çocuk da "Annem bana karne hediyesi et aldı" diyor.

"Seviyor musun eti?" sorusuna çocuk, "Hayır. Abimler yer" yanıtını verince, Boylu "Ama senin karne hediyen ne olacak" diye soruyor. Çocuk da "Bir şey olmaz" karşılığını veriyor.

Boylu'nun "Bir daha de şimdi, 'Karne hediyesi et aldım' diye" sözleri üzerine çocuk yeniden "Annem karne hediyesi et aldı" karşılığını veriyor.