birgün

28° PARÇALI AZ BULUTLU

Hakan Ural: Cumhurbaşkanı'nı sevdiğim için sinema sektöründen bana tavır var

Televizyon ünlüsü Hakan Ural, “Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var" dedi.

GÜNCEL 09.06.2022 13:59
Hakan Ural: Cumhurbaşkanı'nı sevdiğim için sinema sektöründen bana tavır var Fotoğraf: Youtube
Abone Ol google-news

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 'çok sevdiğini' sık sık dile getiren televizyon ünlüsü Hakan Ural, Kanal D’de hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programında, dizi ve film sektörü hakkında konuştu.

Oyuncu olarak sektöre giriş yapan Hakan Ural, “Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var. Linç ediliyorlar. Bu kişiler küçümsenirler, dışlanırlar, aşağılanırlar” dedi.

Ural, “Çekeceğim kadar film, dizi çektim. Ama ne acı bir şeydir başka bir ülkede yaşasaydım bu tecrübe ve bu fizikle benim beş yılım dizi ve film çekimleriyle dolu olurdu” dedi.

Ramazan ayında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar programında verdiği pozları paylaşarak "Sevmek ayıp mı yahu?" paylaşımıyla gündem olan magazin programı sunucusu Hakan Ural, "Hadi ben devletin yalakasıyım, siz nesiniz?" demişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol