birgün

11° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Haluk Levent koronavirüse yakalandı

Sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Levent, "Doktor, iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor" dedi.

GÜNCEL 01.09.2021 17:40
Haluk Levent koronavirüse yakalandı
Abone Ol google-news

AHBAP (Anadolu Halk ve Barış Platformu) Derneği kurucu başkanı olan sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalandığını duyurdu. Levent, "Doktor, iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor" ifadelerini kullandı.

Hastalığı nedeniyle konserlerinin birkaç gün erteleneceğini duyuran Levent, şöyle konuştu:

"Canlarım! Bugün Moskova’da Rus Kızılordu ile cumhuriyet marşlarıyla ilgili provalar yapacaktım. Biliyorsunuz, gelecek ay Rus Kızılordu ile konserlerim var. Ama olmadı, gidemedim Moskova’ya. Dün yaptırdığım PCR testi pozitif çıkmış. Ben de inanamıyorum, şaşkınlık içerisindeyim. Hiçbir belirtisi yok, hiçbir şeyi yok. Covid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Bu nedenle birkaç gün dinlenmem gerekecek. Doktor, iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor ama ben neden hafif atlatıyorum, onu da bilmiyorum. Dediğim gibi hiç değişen bir şey yok. Konserlerim birkaç gün ertelenecek, sizinle paylaşmak istedim. AHBAP faaliyetlerimiz devam ediyor, keyifli keyifli Zoom toplantılarına giriyorum."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol