birgün

16° AÇIK

SPOR 25.08.2021 15:26

Harry Kane, Tottenham'da kalacağını açıkladı

İsmi Manchester City ile anılan yıldız futbolcu Harry Kane, bu sezon Tottenham Hotspur'da kalacağını açıkladı. Kane, "Takımın başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için yüzde 100 odaklanacağım" dedi.

Harry Kane, Tottenham'da kalacağını açıkladı

Yıldız futbolcu Harry Kane, bu sezon Tottenham Hotspur'da kalacağını duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kane, "Pazar günü taraftarlardan gelen tepkileri görmek ve son haftalarda aldığım destek mesajlarından bazılarını okumak inanılmazdı" dedi.

Kane, "Bu yaz Tottenham'da kalacak ve takımın başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için yüzde 100 odaklanacağım" ifadelerini kullandı.

Yıldız futbolcunun, Manchester City'ye transfer olacağı iddia edilmişti.

Kane, geçen sezon Premier Lig'de hem gol hem de asist kralı olmuştu.

Altyapısından yetiştiği Tottenham'ın A takımında 2011'den bu yana oynayan 28 yaşındaki futbolcu, 337 maçta 221 gol attı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol