birgün

25° AZ BULUTLU

Harry Potter’ın 20. yıl özel bölümü 'Return to Hogwarts'tan ilk fragman geldi

Harry Potter ekibini Hogwarts’ta yeniden göreceği 'Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts' bölümünden ilk fragman yayınlandı.

KÜLTÜR SANAT 07.12.2021 10:49
Harry Potter’ın 20. yıl özel bölümü 'Return to Hogwarts'tan ilk fragman geldi
Abone Ol google-news

İzleyicilerin, Harry Potter ekibini Hogwarts’ta yeniden göreceği 'Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts' bölümünden ilk tanıtım geldi. Önümüzdeki sene Türkiye pazarında açılacak olan HBO Max’in ev sahipliği yaptığı bölüm, 1 Ocak 2022’de izleyici karşısına çıkacak.

Yayınlanan kısa fragmanda, Hagrid karakterine hayat veren Robbie Coltrane, Neville Longbottom'ı canlandıran Matthew Lewis ve Weasley ailesinin babası Arthur Weasley karakterini canlandıran Mark Williams'ın Hogwarts'tan davetiye mektupları aldığını görülüyor.

Return to Hogwarts'ta, Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black), Tom Felton (Draco Malfoy), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps (George Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Alfred Enoch (Dean Thomas), Evanna Lynch (Luna Lovegood) ve daha birçok isim yer alacak.

Serideki filmlere derinlemesine bir bakış sunacak olan retrospektif, oyuncularla ve film ekibiyle yapılan röportajlar içerecek.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol