birgün

22° AÇIK

GÜNCEL 11.04.2021 23:35

Hastanenin tuvalet penceresinden kaçarken düştüğü öne sürülen hırsızlık şüphelisi hayatını kaybetti

Zonguldak Alaplı ilçesinde, hırsızlık şüphelisi olarak polis ekiplerince işlemler için getirildiği hastanedeki tuvalet camından kaçmaya çalıştığı ileri sürülen zanlı, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Hastanenin tuvalet penceresinden kaçarken düştüğü öne sürülen hırsızlık şüphelisi hayatını kaybetti

6 Nisan 2021'de hırsızlık suçundan gözaltına alınan Özkan Ö., sağlık kontrolü için Alaplı Devlet Hastanesine getirilmişti.

İddiaya göre buradaki işlemlerinin ardından Özkan Ö.(33) tuvaletin camını açıp yaklaşık 7 metre yükseklikten atlayarak kaçmaya çalışırken beton zemine kafa üstüne düşerek ağır yaralanmıştı. Sağlık görevlilerin müdahalede bulunduğu ağır yaralı Özkan Ö., önce Kdz. Ereğli Devlet Hastanesine ardından Zonguldak Bülent Ecevit Üniversite Hastanesine kaldırıldı.

Özkan Ö., burada yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ederken, 5 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Özkan Ö'nün cenazesi, otopsi için Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Özkan Ö'nün cenazesi otopsinin ardından Ereğli'nin Abdi Köyünde toprağa verilecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol