birgün

26° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 06.07.2020 14:36

Havaya ateş eden şehir eşkıyası, kendini şikâyet ettiğini sandığı güvenlik görevlisine saldırdı!

Büyükçekmece’de havaya ateş eden bir şehir eşkıyası, kendisini şikayet ettiğini sandığı bir güvenlik görevlisine saldırdı.

Havaya ateş eden şehir eşkıyası, kendini şikâyet ettiğini sandığı güvenlik görevlisine saldırdı!

Büyükçekmece'de bir şehir eşkıyası, kendisini polise ihbar eden güvenlik görevlisi olduğunu sandığı bir başka güvenlik görevlisini darp etti. Tekmeli yumruklu saldırı anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Mimarsinan Mahallesi'nde bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre site sakini olmayan bir kişi, aracıyla site önünden geçerken silahıyla havaya ateş etti. Sesleri duyan ve site girişinde bulunan güvenlik görevlisi ise durumu polis ekiplerine haber verdi.

Durumdan haberdar olan ve şikâyet edildiğini öğrenen kişi siteye tekrar geldi. Güvenlik kulübesine giden kişi bir süre görevliyle konuştu. Görevli vardiya değişimi olduğunu kendisinin olaydan haberdar olmadığını, kimseyi şikâyet etmediğini söylese de onu ikna edemedi. Güvenlik görevlisini saldıran adam, onu darp etmeye başladı. İki eliyle görevlinin kafasını kavrayarak savurdu. Aldığı darbeyle yere düşen görevliyi yerde yumruklamaya sürdüren kişiyi, çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı. Kimseyi dinlemeyen şehir eşkıyası bir kez daha görevlinin yüzüne yumruk attı, tekmeler savurdu. Görevliyi darp eden kişi daha sonra otomobiline binerek olay yerinden ayrıldı.

Karakola giderek şikâyetçi olan güvenlik görevlisinin daha sonra şikâyetini geri çektiği öğrenildi.

Kaynak: DHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız