birgün

19° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 13.12.2017 10:41

Hayko Cepkin'den Aleyna Tilki'ye: Dayanılır gibi değil lan!

Hayko Cepkin'den Aleyna Tilki'ye: Dayanılır gibi değil lan!

Aleyna Tilki, önceki gece bir ödül töreninde, Lady Gaga’nın ‘Applause’ şarkısını ve ‘Allı Turnam’ adlı türküyü seslendirdi. Hayko Cepkin genç şarkıcının sahnede olduğu sırada Twitter’dan “Dayanılır gibi değil lan. Ses şimdiden çatlamış. eğitim şart” mesajını yayınladı.

T24'ün haberine göre; Tilki ise Hayko Cepkin’in yorumuna “Ben seviyorum onu. Tavsiye ver dinlerim Hayko abi. Ama keşke sahneye iğneyle ve bir torba ilaçla hasta çıktığımı bilmeden yorum yapmasaydınız” şeklinde karşılık verdi.

Bu sözler üzerine bir açıklama yazan ve hastalığın bir bahane olmadığının altını çizen Cepkin şu ifadelere yer verdi: “Umarım kendi kulvarında başarılı deneyimler ile üreterek yaşını alırsın.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız