birgün

16° AÇIK

ARŞİV 19.12.2014 13:19

Hayvanat bahçesinden TÜBİTAK'a uzanan yolculuğun CV'si sosyal medyada yayınlandı

Hayvanat bahçesinden TÜBİTAK'a uzanan yolculuğun CV'si sosyal medyada yayınlandı

Geçen Mayıs ayında Ankara Hayvanat Bahçesi Müdürü iken TÜBİTAK ULAKBİM Müdür Yardımcılığı görevine getirilmesiyle kamuoyunda tartışılan Mustafa Sancar'ın CV'si sosyal medyadan yayımlandı. Cahit Arf Bilgi Merkezi'nin de sorumlusu olan Sancar’ın CV’sinde her daldan iş bulunuyor.

Tokat İmam Hatip Lisesi’nin ardından Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okuyan Sancar, 1994 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmaya başlamış. Sancar, belediyede ANFA Altınpark İşletmeleri bünyesinde, Reklam ve Halkla İlişkiler’de ve hayvanat bahçesinde çeşitli görevlerde çalışmış.

CV’nin çalışma hayatı bölümünde ise, İslam Dergisi, Deniz Feneri Dergisi, OSTİM dergisi gibi çeşitli yayınlarda editörlük deneyimi yer alıyor. Sancar, Marmara Reklam ve Pazarlama reklam ajansının da kuruculuğunu üstlenmiş.


 

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol