birgün

27° AZ BULUTLU

SİYASET 09.01.2018 13:49

HAZİRAN'dan çağrı: OHAL'e 'hayır' demek için pazar günü Bakırköy'de buluşalım

HAZİRAN'dan çağrı: OHAL'e 'hayır' demek için pazar günü Bakırköy'de buluşalım

Birleşik HAZİRAN Hareketİ, KESK'in çağrısıyla 14 Ocak 2018 tarihinde Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda gerçekleşecek olan "OHAL'e HAYIR!" mitingine çağrıda bulundu.

HAZİRAN tarafından yapılan yazılı açıklamayla gerçekleştirilen çağrıda, "Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda gerçekleşecek olan Mitinge, HAZİRAN Hareketi olarak güçlü bir katılım gerçekleştirme noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz" denildi.

KESK'in bölge düzeyinde yaptığı çağrıyla örgütlenilen mitinge, HAZİRAN Hareketi de güçlü bir katılım için, Marmara ve Trakya başta olmak üzere bölge illeri için katılım çalışmasını yürüttüğünü hatırlattı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız