birgün

12° AÇIK

SİYASET 09.01.2018 13:49

HAZİRAN'dan çağrı: OHAL'e 'hayır' demek için pazar günü Bakırköy'de buluşalım

HAZİRAN'dan çağrı: OHAL'e 'hayır' demek için pazar günü Bakırköy'de buluşalım

Birleşik HAZİRAN Hareketİ, KESK'in çağrısıyla 14 Ocak 2018 tarihinde Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda gerçekleşecek olan "OHAL'e HAYIR!" mitingine çağrıda bulundu.

HAZİRAN tarafından yapılan yazılı açıklamayla gerçekleştirilen çağrıda, "Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda gerçekleşecek olan Mitinge, HAZİRAN Hareketi olarak güçlü bir katılım gerçekleştirme noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz" denildi.

KESK'in bölge düzeyinde yaptığı çağrıyla örgütlenilen mitinge, HAZİRAN Hareketi de güçlü bir katılım için, Marmara ve Trakya başta olmak üzere bölge illeri için katılım çalışmasını yürüttüğünü hatırlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol