birgün

15° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 31.03.2020 12:40

Hırsızlık şüphelisi öksürerek polisten kurtulmaya çalıştı

İstabul'da polisten kaçan hırsızlık şüphelisi öksürerek kurtulmaya çalıştıktan sonra ambulans gelince 'Vallahi korona değilim' diye yalvardı.

Hırsızlık şüphelisi öksürerek polisten kurtulmaya çalıştı

İstanbul'da Kabataş Tramvay Durağı'nda dün saat 18:15 sıralarında turistlerin pasaportlarını çaldığı iddia edilen İran uyruklu bir kişi, ihbar üzerine polis tarafından yakalandı.

Şüpheli, polis merkezine götürülmek üzere araca bindirilecekken bir anda öksürmeye başladı. Hırsızın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yakalanmış olabileceğinden şüphelenen polis, durumu sağlık görevlilerine bildirdi.

ATEŞİ DÜŞÜK ÇIKTI

Corona virüse karşı özel giyimli sağlık çalışanları, polis tarafından tramvay durağındaki kullan-at satış noktasında muhafaza altına alınan hırsızın ateşini ölçtü. Şüpheli, ateşinin düşük çıkmasına rağmen tedbir amaçlı olarak hastaneye götürülmek istendi.

"VALLAHİ KORONAVİRÜS DEĞİLİM"

Hastaneye gitmek istemeyen şüpheli, ambulansa bindirilirken kendisine eşlik eden polislere bu kez "Vallahi korona değilim" diyerek yalvardı. Şüphelinin kontrol için bir süre tutulduğu kullan-at satış noktası bir görevli tarafından dezenfekte edildi.

DHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız