birgün

14° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 12.02.2020 11:09

Hollanda'da peş peşe patlama

Posta ofisinde meydana gelen patlamanın bir mektubun içindeki bombadan kaynaklandığı düşünülüyor

Hollanda'da peş peşe patlama

Hollanda’nın iki ayrı şehrinde ofis binasının posta odasında 2 ayrı patlama meydana geldi. Polis iki olayda da kimsenin yara almadığını açıkladı.

Polis yetkilileri başkent Amsterdam’da Bolstoen caddesi üzerinde yer alan bir binanın posta odasında yerel saat ile 8’den önce patlama meydana geldiğini, patlamaya bombalı mektubun neden olabileceğinin düşünüldüğünü, olayda kimsenin yaralanmadığını duyurdu.

Yerel medyada yer alan haberlerde olay yerine bomba imha ekibi, itfaiye ve ilk yardım ekiplerinin gönderildiği belirtilirken; ülkenin Limburg bölgesinin Kerkrade şehrinde de benzeri bir olayın meydana geldiği ancak iki olay arasında bağlantı olup olmadığının bilinmediği vurgulandı.

DHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız