birgün

1° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

MEDYA 18.04.2018 17:43

Hüsnü Mahalli: Demek ki Halk TV beni bunun için kovdu...

Hüsnü Mahalli, Erdoğan'ın "erken seçim" ile ilgili olarak açıkladığı tarihten sonra, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Hüsnü Mahalli: Demek ki Halk TV beni bunun için kovdu...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 26 Ağustos'ta “erken seçim” yapılması yönündeki çağrısının ardından, bugün Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda toplandı.

Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı ve erken seçim kararı olduğunu açıkladı. Erdoğan erken seçimin 24 Haziran 2018’de yapılacağını açıkladı.

Halk TV'deki programına geçtiğimiz günlerde son verilen gazeteci Hüsnü Mahalli ise, Erdoğan'ın "erken seçim" tarihini açıkladıktan sonra, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Mahalli, kişisel Twitter hesabından "Erken seçimler 24 Haziran’da. Gerekçelerden biri Suriye’deki gelişmeler. Demek ki Halk TV bunun için beni kovdu" ifadelerini kullandı.

husnu-mahalli-demek-ki-halk-tv-beni-bunun-icin-kovdu-453496-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol