birgün

19° AÇIK

MEDYA 18.04.2018 17:43

Hüsnü Mahalli: Demek ki Halk TV beni bunun için kovdu...

Hüsnü Mahalli, Erdoğan'ın "erken seçim" ile ilgili olarak açıkladığı tarihten sonra, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Hüsnü Mahalli: Demek ki Halk TV beni bunun için kovdu...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 26 Ağustos'ta “erken seçim” yapılması yönündeki çağrısının ardından, bugün Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda toplandı.

Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı ve erken seçim kararı olduğunu açıkladı. Erdoğan erken seçimin 24 Haziran 2018’de yapılacağını açıkladı.

Halk TV'deki programına geçtiğimiz günlerde son verilen gazeteci Hüsnü Mahalli ise, Erdoğan'ın "erken seçim" tarihini açıkladıktan sonra, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Mahalli, kişisel Twitter hesabından "Erken seçimler 24 Haziran’da. Gerekçelerden biri Suriye’deki gelişmeler. Demek ki Halk TV bunun için beni kovdu" ifadelerini kullandı.

husnu-mahalli-demek-ki-halk-tv-beni-bunun-icin-kovdu-453496-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız