birgün

7° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 17.01.2021 12:17

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan sokak hayvanları için çağrı

İBB Başkanı İmamoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla sokak hayvanları için çağrıda bulundu. İmamoğlu, "Siz de soğuk havalarda sokak canlarımızın beslenmeleri için mama bırakmayı unutmayın" diye yazdı.

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan sokak hayvanları için çağrı


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, soğuk havalarda sokak hayvanları mama verilmesi için çağrıda bulundu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İmamoğlu, "İstanbul’un birçok noktasında minik dostlarımıza mama dağıtımına devam ediyoruz. Siz de soğuk havalarda sokak canlarımızın beslenmeleri için mama bırakmayı unutmayın" ifadesini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol