birgün

20° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 26.10.2020 12:29

İETT otobüsünde mastürbasyon yapan erkek gözaltına alındı

İstanbul'da İETT otobüsünde mastürbasyon yapan şahıs, görüntüleri alınarak polise şikayet edildi. Şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İETT otobüsünde mastürbasyon yapan erkek gözaltına alındı

İstanbul İstinye Dereiçi-Kabataş arasında sefer yapan İETT otobüsünde bulunan yolcu, etrafındaki diğer yolculara aldırmadan mastürbasyon yaptı. O anlar yan koltukta oturan kadın yolcu tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Görüntüler sosyal medyada paylaşılarak çok sayıda kişinin tepkisini aldı.

Olayın dün saat 14.00 sıralarında İstinye Dereiçi-Kabataş hattında sefer yapan İETT otobüsünde meydana geldiği öğrenildi.

Görüntülerde 30'lu yaşlardaki kişinin, oturduğu koltukta etrafına bakınarak mastürbasyon yaptığı görülüyor. Görüntüleri çeken kadının polise gidrerek şikayette bulunduğu öğrenildi.

6 AYRI SUÇ KAYDI VARMIŞ

DHA'da yer alan habere göre, şikayetin ardından ekipler, M.R.Ö isimli erkeği Beşiktaş Meydan'ındaki otobüs duraklarında otobüsten indiği sırada yakalayarak gözaltına aldı. M.R.Ö.'nün poliste; 5'i 'cinsel taciz', 1'i 'hayasızca hareketler' olmak üzere 7 ayrı suç kaydı olduğu belirlendi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol