birgün

12° PARÇALI BULUTLU

İki kadın, kendilerinden 'çakmak' isteyen şahıs tarafından darp edildi!

Antalya’da Konyaaltı Sahili’nde parkta salıncağa binen iki kadın, kendilerinden ‘çakmak’ isteyen şahsın saldırısına uğradı. Burnuna kafa atılan kadın, aldığı raporun ardından şikayetçi oldu. Saldırıya maruz bırakılan Dağdelen, “Burnumda kayma oluşmuş, çok şükür kırık yok. İki gün tampon takılı kaldı. Bugün çıkarttık, darp raporu aldık ve şahıs hakkında şikayetçi olduk” diye konuştu.

KADIN 21.06.2022 11:35
İki kadın, kendilerinden 'çakmak' isteyen şahıs tarafından darp edildi! Fotoğraf: Arşiv
Abone Ol google-news

Antalya’da Konyaaltı Sahili’nde parkta salıncağa binen iki kadın, kendilerinden ‘çakmak’ isteyen şahsın saldırısına uğradı. Burnuna kafa atılan kadın, aldığı raporun ardından şikayetçi oldu.

DHA'nın haberine göre; Elif Dağdelen ve Ada isimli iki kadın, geçen cuma günü akşam saatlerinde Konyaaltı Sahili’ne geldi. Bir süre sahilde yürüyüş yapan iki kadın, salıncağa bindikleri sırada yanlarına tanımadıkları bir şahıs geldi.

Kadınlardan, ‘çakmak’ isteyen şahıs, 'çakmağın olmadığı’ cevabını alınca iddiaya göre ısrarlarına devam etti. Kadınların gitmesini söylemesi üzerine şahıs, ayağa kalkan Elif Dağdelen’in burnuna doğru kafa attı.

Burnunda kayma olan ve tampon yapılan Dağdelen, aldığı raporun ardından şahıstan şikayetçi oldu. Polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

"’LÜTFEN GİDER MİSİNİZ’ DEMEMLE BİRLİKTE BURNUMA KAFA ATTI"

Kız arkadaşı ile Konyaaltı Sahili’ne vakit geçirmeye geldiklerini anlatan Elif Dağdelen, “Salıncakta sallanmaya başladık. Bir süre sonra hiç tanımadığımız bir kişi yanıma gelip ’çakmak’ istedi. Çakmağımızın olmadığını söyledik. Ondan sonra bize, ’Peki ben bu sigaramı nasıl yakacağım’ dedi. Biz de bizim sorunumuzun olmadığını ve gitmesini istedik. Rahatsız edici şekilde gülümsedi. Sonra salıncaktan ayağa kalktım, ’Lütfen gider misiniz’ dememle birlikte burnuma kafa attı. Ardından koşmaya başladı. Arkasından koşan arkadaşım şahsı yakaladı. Bu olayı gören vatandaşlar şahsı darbetti” dedi.

"DARP RAPORU ALDIK VE ŞİKAYETÇİ OLDUK"

Acı içinde kalması nedeniyle hemen hastaneye gittiklerini dile getiren Dağdelen, “Burnumda kayma oluşmuş, çok şükür kırık yok. İki gün tampon takılı kaldı. Bugün çıkarttık, darp raporu aldık ve şahıs hakkında şikayetçi olduk” diye konuştu.

"TEK AMACIMIZ SALINCAKTA SALLANMAKTI"

Sadece iki kadın olarak sahilde zaman geçirmek istediklerinin altını çizen Dağdelen, “Arkadaşımla rahat bir şekilde dolaşamadık. Tek amacımız salıncakta sallanıp biraz sonra evimize gitmekti. Biz kız kıza rahat bir şekilde gezemeyecek miyiz? Bizi rahatsız ediyorlar, istediği cevabı alamayınca darbediyorlar" dedi.

"TEDİRGİNİZ"

Elif Dağdelen’in yanındaki arkadaşı Ada ise, “Salıncağa binmeyi çok seviyorum. Arkadaşıma rica ettim. Çakmak isteyen bir kişi geldi. Rahatsız etmeye başladı ve gitmesini istedik. İstediğini alamayınca arkadaşımı darp etti. Bana da elinin tersiyle vurdu. Çevredeki insanlar şahsa müdahale etti. Raporlarımızı alıp şikayetçi olduk. Parka gitmeye artık korkuyoruz. Aynı olayları yaşar mıyız diye tedirginiz” ifadelerine yer verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol