birgün

18° PARÇALI BULUTLU

İlkay Akkaya'nın Urfa'da gerçekleştireceği konser 'genel güvenlik' bahanesiyle yasaklandı

Şanlıurfa Valiliği, İlkay Akkaya'nın Urfa CITY AVM'de gerçekleştireceği konseri 'genel güvenlik, kamu düzeni, emniyet ve asayiş yönünden uygun görülmediği' bahanesiyle yasakladı. Geçtiğimiz günlerde Adana konseri de yasaklanan Akkaya, "Yasaklarla hiç bir yere varamayacaksınız. Ben devam edeceğim şarkılarımı söylemeye" ifadelerini kullandı.

GÜNCEL 22.09.2022 16:11
İlkay Akkaya'nın Urfa'da gerçekleştireceği konser 'genel güvenlik' bahanesiyle yasaklandı
Abone Ol google-news

İktidarın konser yasaklarına bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz günlerde Ceyhan Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenleyeceği konseri kaymakamlık tarafından yasaklanan İlkay Akkaya'nın bu kez de Urfa CITY AVM'de 25 Eylül'de düzenleyeceği konser Şanlıurfa Valiliği tarafından 'genel güvenlik, kamu düzeni, emniyet ve asayiş yönünden uygun görülmediği' bahanesiyle iptal edildi.

Valilik tarafından yapılan açıklamayı sosyal medya hesabından paylaşan Akkaya, "Burada yazan şeyin gerçek olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu yasaklamalara “konser iptali” demenin de, gerçeği yansıtmadığını bildiğimiz gibi. Yasaklarla hiç bir yere varamayacaksınız. Ben devam edeceğim şarkılarımı söylemeye" ifadelerini kullandı.

Akkaya'nın paylaşımı şu şekilde:

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol