birgün

9° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 07.12.2020 15:51

İmamoğlu: 33 bin 767 üniversite öğrencisinin burslarının ilk bölümünü yatırdık

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 33 bin 767 öğrencinin burs almaya hak kazandığı 'Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı'nın ilk bölümünün hesaplarına yatırıldığını açıkladı. İmamoğlu, "Umarım, bu sıkıntılı uzaktan eğitim günlerinde biraz destek, biraz moral olur size" dedi.

İmamoğlu: 33 bin 767 üniversite öğrencisinin burslarının ilk bölümünü yatırdık

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 33 bin 767 öğrencinin burs almaya hak kazandığı 'Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı'nın ilk bölümünün hesaplarına yatırıldığını duyurdu.

İBB, eğitime yönelik bir sosyal projeyi daha uygulamaya koydu.

Seçim öncesinde üniversite öğrencilerine destek sözü veren İBB Başkanı İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Değerli üniversiteli arkadaşım, 33 bin 767 kişinin almaya hak kazandığı Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı'nın ilk bölümü hesabınıza yatırıldı. Umarım, bu sıkıntılı, uzaktan eğitim günlerinde biraz destek, biraz moral olur size. Sevgilerimle.”


Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol