birgün

23° AÇIK

GÜNCEL 24.09.2019 11:26

İmamoğlu'na bağış yaptığı için kovulan İBB personeli işine geri döndü

İmamoğlu'na bağış yaptığı için kovulan İBB personeli işine geri döndü

İstanbul seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na bağış yaptığı için işten atılan Nuri Başkapan işine geri döndü. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Ağaç ve Peyzaj AŞ. bölümünde çalışan Başkapan İmamoğlu’na 50 lira bağış yaptığı için işten kovulmuştu.

CHP’nin eski İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Başkapan’ın işe döndüğünü söyleyerek, "Ekrem İmamoglu’nun adaylık sürecinde düzenlenen kampanyaya 50 TL’lik bağış yaptığı ve yandaş medyaya yapılan kıyakları deşifre ettiği için işinden kovulan İBB çalışanı Nuri Başkapan, bu sabah işinin başına döndü. Başkapan’ı unutmayacağımızı söylemiştik… Teşekkürler İmamoğlu” dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız