birgün

19° AÇIK

GÜNCEL 29.03.2021 16:52

İmamoğlu'ndan AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'ye ziyaret: 'Başarılar diledim'

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi ziyaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Kendisine yeni görevinde başarılar diledim" dedi.

İmamoğlu'ndan AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'ye ziyaret: 'Başarılar diledim'

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi ziyaret etti.

Twitter hesabından açıklama yapan İmamoğlu, "AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi ziyaret edip kendisine yeni görevinde başarılar diledim" dedi.

İmamoğlu açıklamasında, "İstanbul’un hayrına olacak tüm konularda herkesle diyalog içinde olmaktan memnuniyet duyarız" ifadelelerini kullandı.

OSMAN NURİ KABAKTEPE KİMDİR?

Osman Nuri Kabaktepe, Refah Partisi, Fazilet Partisi ve son olarak Saadet Partisinde görev almış bir isim. Kabaktepe, 2004 Mahalli İdareler Seçimlerinde Saadet Partisi Fatsa Belediyesi başkan adayı olarak yarışmıştı.

1 Aralık 1970'te Fatsa'da doğan Kabaktepe, Fatsa İmam Hatip Lisesi ve Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde eğitim gördü. Refah Partisi ve Fazilet Partisi'nde çeşitli kademelerde görev alan Kabaktepe, Saadet Partisi İstanbul İl Yönetimi ve Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyeliği görevinde bulundu. Kabaktepe, 2004 Mahalli İdareler Seçimlerinde Saadet Partisi Fatsa Belediyesi başkan adayı olarak yarıştı.

Daha önceki yıllarda Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı da yürüten Kabaktepe, İlim Yayma Cemiyeti'nde denetim kurulu üyeliği, Türkiye Gençlik Vakfı'nda (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu üyeliği ve Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol