birgün

28° AÇIK

GÜNCEL 27.07.2021 13:54

İnönü, Ecevit, Demirel, Erbakan, Türkeş ve Yazıcıoğlu... KGM siyasilerin fotoğraflarını kaldırdı, Bolu Belediyesi yerleştirdi

İnönü, Ecevit, Demirel, Erbakan, Türkeş ve Yazıcıoğlu... KGM siyasilerin fotoğraflarını kaldırdı, Bolu Belediyesi yerleştirdi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, önceki aylarda araç trafiğini engellediği gerekçesi ile kaldırılan eski siyasilerin fotoğraflarını Karaçayır Mahallesi'nde yeni yapılan bir göbeğe yerleştirdi.

medya14.net'te yer alan habere göre, Bolu’da TEM Otoyolu Batı Gişeleri girişi üzerinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ekipleri tarafından boya ile kapatılan siyasilerin resimleri Bolu Belediyesi tarafından Karaçayır Mahallesi’ndeki yeni yapılan kavşağa yerleştirildi.

Mermer sütunlara yerleştirilen fotoğraflarda İsmet İnönü, Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan, Bülent Ecevit, Adnan Menderes, Turgut Özal, Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun resim ve sözleri yer alıyor.

inonu-ecevit-demirel-erbakan-turkes-ve-yazicioglu-bolu-belediyesi-trafik-gerekcesiyle-kaldirdigi-siyasilerin-fotograflarini-yeni-yapilan-gobege-yerlestirdi-903178-1.

inonu-ecevit-demirel-erbakan-turkes-ve-yazicioglu-bolu-belediyesi-trafik-gerekcesiyle-kaldirdigi-siyasilerin-fotograflarini-yeni-yapilan-gobege-yerlestirdi-903179-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol