birgün

11° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 11.10.2021 13:41

İnşaatta su birikintisine düşen 13 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi

Çorum Alaca'da isale hattı çalışmalarının devam ettiği bölgede, 13 yaşındaki Ali Kubacık dengesini kaybederek 3 metre derinliğindeki su birikintisine düşerek yaşamını yitirdi.

İnşaatta su birikintisine düşen 13 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi

Çorum’un Alaca ilçesinde, isale hattı inşaatında 3 metre derinliğindeki su birikintisine düşen 13 yaşındaki Ali Kubacık, hayatını kaybetti.

Olay, dün akşam Alaca'da meydana geldi. İsale hattı çalışmalarının devam ettiği bölgede bulunan Ali Kubacık, henüz bilinmeyen nedenle iddiaya göre, dengesini kaybederek 3 metre derinliğindeki su birikintisine düştü.

Çevredekilerin ihbarıyla bölgeye sağlık ve AFAD ekipleri sevk edildi.

Suya giren AFAD dalgıç ekibi, Kubacık'ın cansız bedenine ulaştı.

Sudan çıkarılan Ali Kubacık'ın cesedi, savcılık incelemesinin ardından otopsi için Alaca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ali Kubacık'ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol