birgün

2° AZ BULUTLU

Instagram'a profile müzik ekleme özelliği geliyor: MSN'i hatırlattı

Sosyal medya platfformu Instagram'ın profile müzik ekleme özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Söz konusu özellik MSN'i hatırlattı. MSN'de çalınan müzik, durumda gösterilebiliyordu.

TEKNOLOJİ 19.10.2022 12:26
Instagram'a profile müzik ekleme özelliği geliyor: MSN'i hatırlattı
Abone Ol google-news

Sosyal medya platformlarından Instagram, profile müzik ekleme özelliği üzerinde çalışıyor.

NTV'nin Alessandro Paluzzi'den yaptığı aktarımlara göre şirket, müzik eklemeyi test ediyor. Henüz arayüzde bir buton olarak gözüken müzik ekleme özelliğinin detayları tam olarak bilinmiyor.

Elde edilen bilgilere göre profilde 'Müzik Ekle' seçeneği bulunacak. Ancak buraya sabit bir şarkı mı eklenecek ya da Spotify, Apple Music' gibi platformlardan anlık şarkı mı çekilecek henüz öğrenilemedi. Ekran görüntülerine göre burada 40 karakterlik bir sınır da bulunuyor.

Instagram'ın çatı kuruluşu Meta aynı zamanda Facebook'un da sahibi. Yakın zamanda Facebook'ta da benzer bir özellik test edilebilir.

MSN'İ HATIRLATTI

MicroSoft Network ya da yaygın bilinen adıyla MSN 2000'li yılların başında internet mesajlaşmasının en yaygın uygulamaları arasındaydı. Burada müzik çalarla bağlantı kurup anlık olarak dinlenen müzik karşı tarafa gösterilebiliyordu.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun