birgün

19° AÇIK

MEDYA 16.04.2020 10:27

İnternet trolü, Fatih Portakal'a atacağı hakaret içerikli maili Cüneyt Özdemir'e attı

Bir internet trolü, gazeteci Fatih Portakal'a atacağı hakaret içerikli maili yanlışlıkla Cüneyt Özdemir'e attı. Bunu sosyal medya hesabından ifşa eden Özdemir, "Bir trolle mailleşmeler!" diye paylaştı

İnternet trolü, Fatih Portakal'a atacağı hakaret içerikli maili Cüneyt Özdemir'e attı

Gazeteci Cüneyt Özdemir kendisine gelen bir trolün mailini ifşa etti.

Fox Ana Haber Anchorman'i Fatih Portakal yerine Cüneyt Özdemir'e gelen mailde trol, "İngiliz ajanı olduğun belli Fox kanalının kime çalıştığı belli Fatih Portakal" ifadelerini kullanıyor.

Cüneyt Özdemir'in "E ben orada çalışmıyorum!?" yanıtına ise Trol, "Fatih abi sen değil misin Fox Tv çalışanı Fatih Portakal" şeklinde cevap verdi.

Cüneyt Özdemir, kendisine gelen o maili "Bir trolle mailleşmeler! Sondan başa doğru okuyun ama yazışmanın içeriğini" mesajıyla paylaştı:

internet-trollu-fatih-portakal-a-atacagi-hakaret-icerikli-maili-cuneyt-ozdemir-e-atti-717548-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız