birgün

21° AZ BULUTLU

TEKNOLOJİ 16.12.2019 12:58

iPhone 12’nin fiyatı ne kadar olacak? iPhone 12 ne zaman tanıtılacak?

Dünya genelinde en pahalı teknolojik ürünleri satan Apple, iPhone 12'yi 2020 yılının eylül ayında tanıtacak. Peki, iPhone 12'nin fiyatı ne kadar olacak?

iPhone 12’nin fiyatı ne kadar olacak? iPhone 12 ne zaman tanıtılacak?

Henüz piyasaya duyurulmayan ve hatta neredeyse 1 sene sonra tanıtılması beklenen iPhone 12 serisi için doğru açıklamalarıyla bilinen analist Ming-Chi Kuo paylaşımda bulundu.

iPhone 12 için, üzerinde bulunduracağı 5g modem nedeniyle fiyatların çok fazla yükseleceği konusunda dedikodular çıkmaya başlamıştı.

"50 dolarlık yükseliş olacak"

CNN Türk'ün haberine göre; Ming-Chi Kuo'nın açıklamasında, iPhone 11'lere göre 50 dolarlık bir yükselişin olacağını belirtti. Yani Apple yeni modellerde ciddi bir fiyat artışına gitmeyecek.

Apple CEO'u Tim Cook, iPhone 11 serisinin çıktığı sırada; maliyetleri olabildiği kadar düşük tutmaya çalıştıklarını ve bu sayede de iPhone 11'in iPhone XR'dan daha uygun fiyata çıktığını belirtmişti.

Şu ana göre resmi herhangi bir açıklama yapılmadı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız