birgün

8° PARÇALI BULUTLU

DÜNYA 13.02.2019 19:26

İran’da intihar saldırısı: En az 20 ölü

İran’da Devrim Muhafızları’na yönelik düzenlenen canlı bomba saldırısında en az 20 asker yaşamını yitirdi, 20 kişi de yaralandı. İran’ın Pakistan sınırı yakınlarındaki Zahidan ve Haş şehirleri arasındaki bir yolda, İran Devrim Muhafızları’nı taşıyan otobüse saldırı düzenlendi. AP’nin haberine göre saldırıda en az 20 kişinin yaşamını yitirdiği, 20 kişinin de yaralandığı belirtildi.

İran’da intihar saldırısı: En az 20 ölü

İran’da Devrim Muhafızları’na yönelik düzenlenen canlı bomba saldırısında en az 20 asker yaşamını yitirdi, 20 kişi de yaralandı.

İran’ın Pakistan sınırı yakınlarındaki Zahidan ve Haş şehirleri arasındaki bir yolda, İran Devrim Muhafızları’nı taşıyan otobüse saldırı düzenlendi.

AP’nin haberine göre saldırıda en az 20 kişinin yaşamını yitirdiği, 20 kişinin de yaralandığı belirtildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız