birgün

27° AZ BULUTLU

MEDYA 03.10.2019 12:38

İrfan Değirmenci de Altın Kelebek aday adaylığından çekildi

Halk TV Ana Haber spikeri İrfan Değirmenci Altın Kelebek aday adaylığından çekildi

İrfan Değirmenci de Altın Kelebek aday adaylığından çekildi

Habertürk TV'de yayınlanan 'Türkiye'nin Nabzı' programının moderatörü Didem Arslan Yılmaz ve FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal'ın ardından Halk TV Ana Haber spikeri İrfan Değirmenci de Altın Kelebek Ödül Töreni'ne tepki gösterdi.

Değirmenci de, Arslan'ın "Altın kelebek ödüllerine yine adayı gösterilmişim. Ancak son yıllarda 'tartışmalı' ödül dağıtıldığı iddia ediliyor. Aday adaylığından çıkarılmak istiyorum. Çünkü sonuçları 'önceden belli olduğu' tartışmaları bitmiyor. Böyle ise, bu tiyatronun içinde yer almak istemem" şeklindeki açıklamasını alıntıladı ve şunları kaydetti:

"Şimdi baktım benim de adımı yazmışlar aday adayı diye Didem Arslan Yılmaz haklı. Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum peşinen. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız