birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 08.04.2020 10:39

Işıl Reçber: Farklı ilaç veya tedavi şekli yok

Rüştü Reçber'in tedavisine ilişkin açıklamaya yapan Işıl Reçber, "Farklı ilaç veya tedavi şekli yok.Vücudun gücü devreye giriyor orada" dedi

Işıl Reçber: Farklı ilaç veya tedavi şekli yok

Koronavirüs nedeniyle 11 gün tedavi gördükten sonra taburcu olan eski kaleci Rüştü Reçber'in durumu ile ilgili eşi Işıl Reçber sosyal medyadan açıklama yaptı.

Işıl Reçber, "11 günlük zorlu süreçten sonra eşim taburcu oldu. Allah'ım sen duaları kabul edensin, sen bizleri gören, bilen koruyansın. Çok sevinmem gerekse de her şeyi yarım yaşıyorum aslında. Çünkü o kadar çok şifa bekleyen hasta var ki şu an hastanelerde. Dostlar, onların babaları, anneleri, sevdikleri, yakınları hepsine sen bu güzel günü yaşat Allah'ım. Doktorlar canla başla çalışıyor" ifadesini kullandı.

FARKLI TEDAVİ YOK

Rüştü Reçber'in tedavi şeklini de açıklayan Işıl Reçber, "TC Sağlık Bakanlığı'nca uygulanan bir tedavi protokolü var. Farklı ilaç veya tedavi şekli yok.Vücudun gücü devreye giriyor orada. Virüs mü, güçlü sizin vücudunuz mu?" dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız