birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin, 'Altın Kelebek' adaylığından çekildi

Oyuncu Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin, Altın Kelebek Ödülleri'nde adaylıktan çekildiklerini duyurdu. İki isim yaptığı açıklamalarda "adaylık sisteminin adaletli olmadığına" vurgu yaptı.

GÜNCEL 30.09.2022 12:45
Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin, 'Altın Kelebek' adaylığından çekildi
Abone Ol google-news

Oyuncu Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin, Altın Kelebek Ödülleri'nde adaylıktan çekildiklerini bildirdi.

Oyuncu Işıl Yücesoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde açıklanan Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' kategorisinde aday gösterilmişim. Pantene ekibine, Hürriyet Kelebek ailesine ve oylama yapan tüm izleyicilere teşekkür ederim" dedi.

"Adaylık sisteminin doğru bir uygulama ile belirlendiğini düşünmediğim için adaylıktan çekildiğimi belirtmek istiyorum" diyen Yücesoy, şu ifadeleri kullandı: "Tüm seyircilerimizin 53 yıllık sevgisi benim için hayatta aldığım en kıymetli ödüldür. Bu yarışmaya katılmaya hak kazanan tüm genç arkadaşlarıma başarılar diliyorum."

VAHİDE PERÇİN: ADAYLIK SEÇİMİ ADALETLİ YAPILMIYOR

Oyuncu Vahide Perçin de adaylıktan çekildiğini bildirdi.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Perçin, "Adaylık seçiminin uzun zamandır adaletli yapılmadığına inandığım için adaylıktan çekiliyorum" ifadelerini kullandı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN DA ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞTİ

Armağan Çağlayan da geçtiğimiz günlerde Altın Kelebek Ödülleri adaylığından çekildiğini açıklamıştı.

Çağlayan, "Altın Kelebek Ödüllerin’de Gör Beni,Dur Bi Dinle ile dijital en iyi içeriğe aday olmuşuz.Ekip arkadaşlarımın da onayıyla,sosyal medyanın ve YouTube seyircisinin bize verdiği ödülden hiçbir ödülün daha önemli olmadığına karar vererek, Altın Kelebek adaylığından çekiliyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol