birgün

24° AZ BULUTLU

İsmail Saymaz, Soylu ile arada ve programın sonunda ‘soru-cevap’ diyaloğu yaşadıklarını söyledi

İçişleri Bakanı Soylu ile canlı yayına katılan İsmail Saymaz, programın arasında ve sonunda soru cevaplar üzerine Soylu ile tartıştıklarını söyledi.

MEDYA 25.05.2021 15:08
İsmail Saymaz, Soylu ile arada ve programın sonunda ‘soru-cevap’ diyaloğu yaşadıklarını söyledi
Abone Ol google-news

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile canlı yayına çıkan Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Bakan ile reklam arası ve programın sonunda soru ve cevaplar üzerine bir tartışma yaşadıklarını söyledi.

Cüneyt Özdemir’in YouTube yayınına katılan Saymaz, “Reklam arasında ne konuşuldu? ‘Bir soru soralım, böyle gitmiyor’ dediniz m?” sorusuna şu yanıtı verdi:

‘Sorulara cevap vermiyorsunuz’ dedim, dedi ki ‘Ne kaldı sormadığın?’ Dedim, ‘Yani cevap vermediniz ki?’ Böyle bir tartışma oldu aramızda. Tartışma demeyeyim yani, o benim her soruyu zaten sorduğumu ve hepsine cevap verdiğini iddia etti. Ben de onun soruların çoğunu cevapsız bıraktığını, bazı meselelerde neredeyse geçmiş zamandan alarak bugüne getirdiğini ve istediği alanda kaldığını söyledim.

Saymaz, bu tartışmanın hem reklam arasında hem de program bittiğinde yaşandığını söylerken, “İki defa bu oldu. Ben Sayın Bakan’ın sorulara ya cevap vermediğini ya da istediği biçimde cevap verdiğini söyledim. O yüzden ben döne döne aynı soruları sormak zorunda kaldım” diye konuştu.

İsmail Saymaz’ın Cüneyt Özdemir’in yayına katılarak yaptığı anlatımlar şöyle:

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun