birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

MEDYA 07.08.2020 16:17

İsrail'den Yeni Şafak yazarı Karagül'e: Bu adam deli

Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'ün tweetini alıntılayan İsrail'in Türkiye Büyükelçiliği'nin Maslahatgüzarı, "Bu adam Twitter veya herhangi bir ciddi yayın organından uzak tutulması gereken bir deli" yazdı.

İsrail'den Yeni Şafak yazarı Karagül'e: Bu adam deli



İsrail'in Türkiye Büyükelçiliği'nin Maslahatgüzarı Roey Gilad, Beyrut'taki patlamanın arkasında İsrail'in olduğunu iddia eden Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'ün "deli" olduğunu söyledi.

Karagül'ün tweetini alıntılayan Gilad, "Bu adam Twitter veya herhangi bir ciddi yayın organından uzak tutulması gereken bir deli" yazdı.

Karagül, alıntılanan tweetinde Beyrut'taki patlama anından bir görüntü paylaşmış ve "Bu bir patlama değil, bir İsrail saldırısı. Burası Lübnan, hiç bir şey rastlantı olmaz. Bütün coğrafya karışacak. Seninleyiz Lübnan!" yazmıştı.

israil-den-yeni-safak-yazari-karagul-e-bu-adam-deli-765859-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız