birgün

9° PARÇALI BULUTLU

İstanbul'da bir erkek, gündüz vakti soyunarak peşinden gittiği kadına cinsel saldırıda bulundu!

İstanbul'un Maltepe ilçesinde 26 yaşındaki Bahaddin Ç. isimli erkek, kıyafetlerini çıkararak üst geçitten geçen 25 yaşındaki kadına cinsel saldırıda bulundu. Olaydan sonra tutuklanarak cezaevine gönderilen Bahaddin Ç.'nin ifadesinde, "Hoşuma gitti, bunun üzerine peşinden gittim. Amacım kendisine tecavüz etmekti. Sıcak olduğu için yanlış kararlar aldım, pişmanım" dediği öğrenildi.

KADIN 15.07.2022 00:45
İstanbul'da bir erkek, gündüz vakti soyunarak peşinden gittiği kadına cinsel saldırıda bulundu!
Abone Ol google-news

İstanbul'un Maltepe ilçesinde Bahaddin Ç, gündüz vakti kıyafetlerini çıkararak üst geçitten geçen 25 yaşındaki kadına cinsel saldırıda bulundu.

7 Temmuz Perşembe günü öğlen saatlerinde meydana gelen olaya göre, Bahaddin Ç. kıyafetlerini aniden çıkartarak üst geçitten geçen 25 yaşındaki bir üniversite öğrencisi kadına saldırarak, kadının kıyafetlerini çıkarmaya çalıştı. Bahaddin Ç. kadının çığlık atması ve çevredekilerin kendilerine yaklaşmasının ardından olay yerinden kaçtı. Kıyafetlerini giyip minibüse binen Bahaddin Ç, polis ekiplerinin minibüsü durdurmasıyla yakalanarak gözaltına alındı.

"AMACIM KENDİSİNE TECAVÜZ ETMEKTİ"

Bahaddin Ç'nin emniyetteki ifadesinde Küçükyalı Mahallesi'ne gezmeye gittiğini, üst geçitten geçerken gördüğü kadını 'beğendiğini' belirterek, "Hoşuma gitti, bunun üzerine peşinden gittim. Giderken üzerimdeki tüm kıyafetleri çıkarttım ve kadına arkadan sarıldım. Birlikte yere düştük ve kadının üzerindeki elbiseleri çıkartmaya çalıştım. Amacım kendisine tecavüz etmekti" dediği öğrenildi.

DHA'nın aktardığına göre, kadının çığlıkları üzerine çevredekilerin yanına gelmeye başladığını kaydeden Bahaddin Ç'nin "Bunun üzerine üzerimden çıkarttığım kıyafetleri giyip hemen oradan uzaklaştım. Oradan D-100 Karayolu'na indim ve ilk gelen minibüse bindim. Sıcak olduğu için yanlış kararlar aldım, pişmanım" dediği öğrenildi.

'CİNSEL SALDIRI' SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirilen şüpheli burada savcıya ifade verdi. Savcılık şüpheliyi "cinsel saldırı" suçundan tutuklama talebiyle hakimliğe sevk etti.

Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği ise Bahaddin Ç'nin sevk edildiği suç maddesinden tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol