birgün

28° AÇIK

GÜNCEL 16.07.2021 11:33

İstanbul'da bir kişi AVM'de 10 yaşındaki çocuğu darp etti!

İstanbul Bakırköy'de bulunan alışveriş merkezinde bir şahıs, kendisine yürüyen merdivende çarptığı gerekçesiyle 10 yaşındaki çocuğu dövdü. Güvenlik kameralarına da yansıyan olaya tesadüfen şahit olan bir Cumhuriyet savcısı, zanlıyı yakalattı.

İstanbul'da bir kişi AVM'de 10 yaşındaki çocuğu darp etti!

Bakırköy'de bir AVM'de yaşanan olayda baba Turan Sıvacı, oğlu Tugay ve arkadaşını sinemaya götürdü. Filmden erken çıkan çocuklar, AVM'de dolaşmaya başladı.

Bu sırada 10 yaşındaki Tugay yürüyen merdivende bir adama çarptı. Duruma sinirlenen adam peşinden koştuğu çocuğu önce yere düşürdü, ardından tekmeledi.

Tekmelenen çocuk yerde kalırken, saldırgan şahıs ise uzaklaştı. O anlar güvenlik kameralarına da yansıdı.

O sırada AVM'de alışveriş yapan bir cumhuriyet savcısı tesadüfen şahit olduğu olay üzerine zanlıyı gözaltına aldırdı.

İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs ifadesinde çocuğun yürüyen merdivenden kendisine kasıtlı olarak çarptığını, bu nedenle sinirlendiğini söyledi.

Zanlı ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol