birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 15.06.2021 13:45

İstanbul'da gasp: Kadını başından vurup para dolu çantayla kaçtılar

Ataşehir'de bir holdingte çalışan Sibel Koçan, para dolu çantayla aracına bineceği sırada saldırıya uğradı. Kadını başından silahla vurarak öldüren saldırganlar para dolu çantayı alıp kaçtı.

İstanbul'da gasp: Kadını başından vurup para dolu çantayla kaçtılar

İstanbul'da gaspçı olduğu belirtilen kişilerin saldırısına uğrayan kadın başından vurularak öldürüldü.

DHA'nın haberine göre olay sabah saatlerinde Ataşehir’de bir holding binası önünde yaşandı. Holding çalışanı Sibel Koçan, para dolu çanta ile aracına bineceği sırada saldırıya uğradı. Kadını başından vuran kar maskeli saldırganlar para dolu çantayı alarak kaçtı.

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kadına yardım etmeye çalışan Aydın Mert ise kolundan yaralandı.

Polis, boş kovanları topladı, araçta inceleme yaptı.

Bir görgü tanığı "Bir kadının vurulduğunu gördük. 3 el silah sesi duyduk. Arabaya bineceği sırada vurulmuş, pusu kurmuşlar herhalde" diye konuştu.

Polis kaçan silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol