birgün

13° PARÇALI BULUTLU

İstanbul'da taksici şiddeti: 'Bıçaklarım' diyerek çifti kovaladı!

İstanbul Çağlayan'da bir taksici, ücret ödemediklerini iddia ettiği çifti önce araçtan çıkarttı ardından "seni bıçaklarım" diyerek üzerlerine yürüdü.

GÜNCEL 18.04.2022 11:02
İstanbul'da taksici şiddeti: 'Bıçaklarım' diyerek çifti kovaladı!
Abone Ol google-news

Taksiciler yolcu seçme, fahiş ücret talep etme ve yolculara uyguladıkları şiddetle gündeme gelmeye devam ediyor.

İstanbul Çağlayan'da bir taksici, müşteri olarak aldığı yabancı uyruklu çifte tehditler savurdu.

İddiaya göre yabancı uyruklu çifti aldıktan sonra seyreden ticari taksinin sürücüsü cadde üzerinde durdu. Taksici ile ücret konusunda anlaşmazlık yaşadığı çift arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine taksici, çifti araçtan indirdi.

'SENİ BIÇAKLARIM'

Devam eden kavgada çift uzaklaşırken, taksici ağır küfürler ederek “seni bıçaklarım” diye tehditler savurdu. Öfkeli taksici, araçtan aldığı bıçakla bu kez de çiftin arkasından üzerlerine yürüdü. Taksici çiftin arkasından küfürler savurmaya devam etti.

ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

Elinde bıçakla bir süre daha dolaşan taksici ardından aracına binerek uzaklaştı. Yabancı uyruklu çift ise olay yerinden ayrıldı. Olayla ilgili tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol