birgün

5° KAPALI

İstanbul'da yarım ton metamfetamin ele geçirildi: 24 gözaltı

İstanbul'da 3 farklı tarihte yapılan uyuşturucu operasyonlarında 500 kilo 750 gram metamfetamin ve 169 kilogram katkı maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 24 kişi gözaltına alındı.

GÜNCEL 29.11.2022 17:31
İstanbul'da yarım ton metamfetamin ele geçirildi: 24 gözaltı
Abone Ol google-news

İstanbul'da Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 14 ilçede 3 farklı tarihte uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi.

3 farklı tarihte yapılan uyuşturucu operasyonlarında 500 kilogram 750 gram metamfetamin, 169 kilogram katkı maddesi, 6 kilogram 261 gram esrar, 31 kök Hint keneviri, 5 adet Hint keneviri yetiştirme amaçlı düzenek, 2 adet esrar öğütme aracı, 2 bin dolar, 1 adet pompalı tüfek, 2 adet tabanca ve 80 adet fişek ele geçirildi.

DHA'nın haberine göre olayla ilgili 24 şüpheli gözaltına alındı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol