birgün

10° AÇIK

ÇEVRE 18.04.2020 23:40

İstanbul'dan Uludağ görüntülendi

İstanbul'da hava kirliliği azalınca görüş mesafesinin açılmasıyla, insanlar İstanbul’un çeşitli noktalarından Uludağ manzarası izledi

İstanbul'dan Uludağ görüntülendi

Koronavirüs salgını sonrası İstanbul'da hava kirliliği azalınca ortaya çıkan manzaralar şaşırttı. Avcılar'dan kilometrelerce uzaklıktaki Uludağ bile görülebildi.

Tüm dünyayı saran koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle İstanbul’un da içinde yer aldığı 30 büyük il ve Zonguldak’ta hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulandı. Trafik yoğunluğunun en az seviyeye inmesi ve fabrika üretimlerinin düşmesi nedeniyle hava kirliliği de azaldı.

Görüş mesafesinin açılmasıyla, insanlar İstanbul’un çeşitli noktalarından Uludağ manzarası izledi. Avcılar'dan da kilometrelerce uzaklıkta bulunan Bursa'daki Uludağ karlı zirvesiyle görüldü.

istanbul-dan-uludag-goruntulendi-718979-1.istanbul-dan-uludag-goruntulendi-718980-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız