birgün

21° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 08.07.2019 10:30

İstanbul’u kahkaha saracak

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Uluslararası İstanbul Komedi Festivali’nin tarihleri 18 Ekim – 3 Kasım tarihleri olarak açıklandı. BKM tarafından yapılan organizasyon “Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla yapılacak. Tarihleri kesinleşen performansların bilet satışına da başlanan festival bu yıl; BKM Tiyatro, BKM Mutfak Çarşı’nın yanı sıra bomontiada, Feriye Ortaköy, Caddebostan Kültür Merkezi, Akasya Kültür Sanat, Das Das, […]

İstanbul’u kahkaha saracak

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Uluslararası İstanbul Komedi Festivali’nin tarihleri 18 Ekim – 3 Kasım tarihleri olarak açıklandı. BKM tarafından yapılan organizasyon “Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla yapılacak. Tarihleri kesinleşen performansların bilet satışına da başlanan festival bu yıl; BKM Tiyatro, BKM Mutfak Çarşı’nın yanı sıra bomontiada, Feriye Ortaköy, Caddebostan Kültür Merkezi, Akasya Kültür Sanat, Das Das, Zorlu PSM gibi pek çok yeni mekânda kahkaha dolu pek çok performansa ev sahipliği yapacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız