birgün

5° AÇIK

İstanbul'un 24 ilçesinde bugün ve yarın 8 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), İstanbul'un 24 ilçesinde bugün ve yarın değişik saat aralıklarında toplam 8 saat elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

GÜNCEL 08.09.2022 13:59
İstanbul'un 24 ilçesinde bugün ve yarın 8 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacak
Abone Ol google-news

BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre; İstanbul'un 24 ilçesinde bakım çalışması nedeniyle farklı saat aralıklarında elektrik kesintileri uygulanacak. Planlı yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle kesintilerin süresinin 8 saati bulması bekleniyor.

Bugün elektrik kesintisi yapılacak bazı ilçeler ise şöyle: Arnavutköy, Zeytinburnu, Avcılar, Bağcılar, Çatalca, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beşiktaş, Esenler, Eyüpsultan, Kağıthane, Güngören, Fatih, Şişli, Sarıyer, Sultangazi.

Yarın elektrik kesintisi uygulanacak ilçeler de Bahçelievler, Avcılar, Bağcılar, Arnavutköy, Çatalca, Bakırköy, Esenyurt, Kağıthane, Küçükçekmece, Silivri, Zeytinburnu, Sultangazi olacak.

İstanbul'un Avrupa yakasında planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin duyurulduğu Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesindeki Planlı Kesintiler bölümünden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ve https://twitter.com/BEDASDestek adresinden ulaşılabiliyor.

Ayrıca planlı elektrik kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ'a başvuru yapılabiliyor.

(ANKA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol