birgün

29° AÇIK

BİRGÜN EGE 15.04.2020 11:29

İZELMAN’dan sağlık çalışanları konulu 23 Nisan öykü yarışması

İZELMAN, 23 Nisan coşkusunu sağlık çalışanları konulu öykülere yansıtıyor.  düzenlenen öykü yarışmasına, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencileri katılabilecek

İZELMAN’dan sağlık çalışanları konulu 23 Nisan öykü yarışması

BİRGÜN İZMİR

İZELMAN 23 Nisan coşkusunu sağlık çalışanları konulu öykülere yansıtıyor. İZELMAN tarafından düzenlenen öykü yarışmasına, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencileri yazdıkları öykülerle izmircocuk@izelman.com.tr adresine e-posta göndererek katılım sağlayabilecek.

Her kategorideki ilk 3 öğrenciye bisiklet ve çeşitli kitapların hediye edileceği yarışmaya tüm çocukların öyküleri bekleniyor. Öte yandan, her kategorinin ilk 3 hikâyesi ve jüri kararı ile mansiyon ödülü kazanan hikâyelerin kitaplaştırılacağı bildirildi.

Okul öncesi kategorisinde yer alan öğrencilerin ise öykülerini yazıya geçirirken katılımcının dilini değiştirmeden çocuğun özgün dilini kullanmasının, değerlendirme kriteri olarak kullanılacağı kaydedildi.

Katılımcılardan, yarışma şartnamesinde ayrıntılı olarak belirtildiği ve istenen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması istendi. Katılımcılar, form ve şartname linkine buradan ulaşabilecek. Yarışmayla ilgili sorular için ise, 0507 511 5432 irtibat numarası kullanılabilecek.

izelman-dan-saglik-calisanlari-konulu-23-nisan-oyku-yarismasi-716970-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız