birgün

33° AÇIK

GÜNCEL 24.05.2020 19:47

İzinle dışarı çıkan yurttaş kalp krizinden yaşamını yitirdi

Kastamonu'da izinle dışarı çıkan 73 yaşındaki İsmail Döner isimli yurttaş kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi

İzinle dışarı çıkan yurttaş kalp krizinden yaşamını yitirdi

Kastamonu'da 65 yaş ve üzerine verilen sokağa çıkma izninde dışarı çıkan İsmail Döner (73), otobüs durağında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Ramazan Bayramı'nın 1'inci gününde sokağa çıkma izni verilen İsmail Döner, otobüs durağında fenalaşarak bir anda yere yığıldı. Döner'in yerde hareketsiz halde yattığnı görenler, durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi.

DHA'da yer alan habere göre gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Döner, Kastamonu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Döner, burada yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Döner'in kesin ölüm nedeni, otopsi sonucu belirlenecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol