birgün

15° SİSLİ

BİRGÜN EGE 10.09.2020 11:36

İzmir'de 9 Eylül kutlamaları ışık ve hologram gösterisiyle sona erdi

İzmir’de 9 Eylül kutlamaları Gündoğdu Meydanı’ndaki ışık ve hologram gösterisiyle sona erdi. 1922’nin bağımsızlık ruhunu kente taşıyan su ve ışık şovu izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

İzmir'de 9 Eylül kutlamaları ışık ve hologram gösterisiyle sona erdi

BİRGÜN EGE

İzmir’in işgalden kurtuluşunun 98’inci yıldönümünü birbirinden farklı etkinliklerle kutlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi akşam da lazer ışık ve hologram gösterisi düzenledi.

Gündoğdu Meydanı’nda Körfez vapurundan yapılan lazer ışık gösterisine marşlar eşlik ederken, 9 Eylül’e özel hologram gösterisi hazırlandı.

Hologram teknolojisiyle eş zamanlı olarak Gündoğdu Meydanı, Karşıyaka ve Karantina’da yapılan gösteride 26 Ağustos Büyük Taarruz, 30 Ağustos Başkomutan Meydan Muharebesi ve Mustafa Kemal Atatürk’e ait görüntüler yeniden canlandırıldı.

izmir-de-9-eylul-kutlamalari-isik-ve-hologram-gosterisiyle-sona-erdi-779176-1.

izmir-de-9-eylul-kutlamalari-isik-ve-hologram-gosterisiyle-sona-erdi-779177-1.

izmir-de-9-eylul-kutlamalari-isik-ve-hologram-gosterisiyle-sona-erdi-779178-1.
Fotoğraf: Karşıyaka

izmir-de-9-eylul-kutlamalari-isik-ve-hologram-gosterisiyle-sona-erdi-779179-1.
Fotoğraf: Karabağlar

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız