birgün

3° YER YER HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞIŞ

İzmir'de avukatı bıçaklayan şüpheli serbest bırakıldı

İzmir'in Bornova ilçesinde telefonda tartıştığı kişiyle buluşan avukatı bıçakla yaralayan şüpheli, çıkarıldığı mahkemece adli kontrolle serbest bırakıldı.

GÜNCEL 15.10.2022 12:00
İzmir'de avukatı bıçaklayan şüpheli serbest bırakıldı
Abone Ol google-news

İzmir'de avukat Abdullah Emrah Koyuncu'yu 6 yerinden bıçaklayarak yaralayan S.A. isimli kişi adli kontrolle serbest bırakıldı.

İHA'nın haberine göre, 12 Ekim akşamı meydana gelen olaya göre, İzmir Barosu'na kayıtlı avukat Abdullah Emrah Koyuncu telefonda tartıştığı S.A, ile buluşmak için randevulaştı.

Buluşan ikili arasında tartışma tekrardan alevlendi. Bunun üzerine avukat, şüpheli S.A. tarafından 6 yerinden bıçaklandı. Avukat, ambulansa alınarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılırken, olay sonrası yakalanan S.A. gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen S.A, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Avukat Abdullah Emrah Koyuncu ise, tedavisinin ardından hastaneden taburcu edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol