birgün

12° AÇIK

GÜNCEL 27.10.2020 23:36

İzmir’de bir inşaatta elleri ve gözleri bağlı halde 14 yaşında bir çocuk bulundu

14 yaşındaki kız çocuğu, İzmir'de bir inşaatta elleri ve gözleri bağlı halde bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

İzmir’de bir inşaatta elleri ve gözleri bağlı halde 14 yaşında bir çocuk bulundu

İzmir’in Bornova ilçesinde inşaat alanında 14 yaşındaki bir kız çocuğu, elleri ve gözleri bağlı bir şekilde bulundu. Kurtarılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İHA’da yer alan habere göre, akşam saatlerinde Bornova ilçesnde meydana gelen olayda, inşaat halindeki bir binadan aile kavgası ihbarı üzerine adrese intikal eden polis ekiplerince, iki katlı inşaat alanı içerisinde elleri ve gözleri bağlı bir şekilde 14 yaşında bir kız çocuğu bulundu.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polis ekiplerince inşaat alanından çıkarılan S.G.C., adrese çağırılan 112 Acil Servis ekiplerince ambulansa alınarak sağlık kontrolleri yapıldı. Küçük kız, ailesi ile birlikte ifadesi alınmak üzere Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.

Öte yandan, S.G.C'nin ilk ifadesinde, yüzü maskeli iki kişi tarafından kaçırıldığını söylediği öğrenilirken, sağlık durumunun da iyi olduğu belirtildi.

Polis ekiplerince konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız